Bir Çağrı İle Evlere Ulaşan Bereket

MSYD-ASRA Çağrı Merkezi, telefonun diğer ucundaki seslere yardımcı olmaya, onlara ihtiyaçları olan her alanda destek olmaya devam etmektedir. MSYD-ASRA Çağrı Merkezi sadece bilgi vermek amaçlı değil, aynı zamanda hayırseverlerin bağışlarını ulaştırabilecekleri ortamlar da yaratmaktadır.

Çağrı Merkezimize ulaşan bir hayırsever, gıda (et) paketi hazırlayacağını ve bunu ihtiyaç sahiplerine dağıtmak istediğini belirtti. Hayırseverin istediği tarih ve zaman aralığında, çağrı merkezi çalışanlarımızın saha ofisleri ile kurduğu hızlı irtibat sonucunda gerekli ayarlamalar yapıldı. Sahada daha öncesinden belirlenen ihtiyaçlar doğrultusunda, söz konusu yardıma en muhtaç olan aileler saha ekiplerimiz tarafından belirlendi.  Hayırseverin verdiği gün ve saat doğrultusunda belirlenene ailelere çağrı merkezinden 19 Ekim Cuma gününe randevular verilerek, yardım paketleri ulaştırıldı. MSYD-ASRA saha ekipleri, verilen gün ve saatte merkezlerimize ulaşamayan ailelerin gıda paketlerini  evlerine ulaştırdı.

 

İlginizi çekebilir

Kamuoyuna Duyuru: MSYD Yönetim Kurulu Seçimi

Mülteciler ve Sığınmacılarla Yardımlaşma, Dayanışma ve Destekleme Derneği (MSYD) Aralık 2018 tarihinde gerçekleştirdiği Genel kurul …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir