OLAĞANÜSTÜ GENEL KURUL DUYURUSU
4 Nisan 2022
Как пополнить счет 1xbet: способы ввода средств и работа со счето
6 Temmuz 2022

Karabük Üniversitesi (KBÜ) Rektörü Prof. Dr. Refik Polat ile Mülteciler ve Sığınmacılarla Yardımlaşma Dayanışma ve Destekleme Derneği (MSYD) heyetini makamında kabul etti.

Ziyarette, mültecilerin KBÜ Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi’nde (KABÜSEM) sektörün ihtiyaç duyduğu çeşitli mesleki eğitimler almasını sağlayan protokol imzalandı.

Mülteciler ve Sığınmacılarla Yardımlaşma Dayanışma ve Destekleme Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Erdem Ayçiçek beraberinde İnsan Kaynakları Sorumlusu Güler Aydın, Dernek Avukatı Salih Aydın, Proje sorumlusu Buruç Parlak ile KBÜ Rektörü Prof. Dr. Refik Polat’ı makamında ziyaret etti. Ziyarette KBÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İzzet Açar, KABÜSEM Müdürü Doç. Dr. Gökhan Sur, KABÜSEM Müdür Yardımcısı Dr. Öğr. Üyesi Oğuzhan Menemencioğlu, Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Koordinatörü Öğr. Gör. Ayşegül Ay hazır bulundu. 

Mülteciler ve Sığınmacılarla Yardımlaşma Dayanışma ve Destekleme Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Erdem Ayçiçek projenin amacını ”Yabancı ve Uluslararası Koruma Kanunu kapsamında ikamet eden göçmen, sığınmacı ve şartlı mültecilerin mesleki gelişimlerini sağlayabilmek için “Mültecilerin Mesleki Gelişim Eğitimleri” kapsamında eğitim faaliyetleri desteklenmesi” olarak ifade ederken proje hakkında da bilgiler sundu.

Ziyaret KBÜ ile MSYD arasında protokol imzaları atılmasıyla son buldu.

Haberin tamamı için tıklayınız.